Sizin İçin Buradayız
 

Ailem Sağolsun Mortgage

Belki kariyerinizin başındasınız, belki üniversitede okuyorsunuz ya da evlenmek üzeresiniz. Kesin olan, bir ev sahibi olma isteğiniz... "Bu şartlarda çok düşük bir ihtimal" diyorsunuz, ama şimdi bu ihtimal yükseliyor.

Ailem Sağolsun Mortgage ile ilk evine sahip olmak isteyen 18 yaşın üzerindeki herkes, ailelerinin desteği ve mevcut birikimlerini kullanarak kolaylıkla ev sahibi olacak. Anne babanın aylık geliri konut kredisi ile ev sahibi olma ihtimalini artıracak, konut ve birikimlerinin teminatı ile daha az peşinat ve uzun vadelere yayılan ödeme imkanları ile konut kredisi kullanabilecek.

İlk evine sahip olmak isteyenler satın alacakları konutun teminatı, anne veya babasının (ya da her ikisinin) varsa mevduat birikimlerinin ya da mevcut konutlarının teminatı ile satın alacakları konutun ekspertiz değerinin %95'ine kadar konut kredisi kullanabilecekler. Konut kredisi 2 konutun teminatı ile kullandırılacak ise azami kredi tutarı 2 konutun toplam ekspertiz değerinin %80'ini geçemez.Kredi tutarına göre ödemeniz gereken taksiti hesaplamak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz:
TL
Ay
%
 
TL